TOP kasiino sissemakse boonused

Sissemakseta boonuste teema on mängijate seas populaarne. Kuna veebikasiinode administraatorid pakuvad oma klientidele sageli heldeid boonuspakkumisi. Nende peamine eesmärk on tõmmata uute mängijate tähelepanu ja hoida olemasolevaid mängijaid. Peaksite meie materjali läbi lugema, kui te pole veel kursis veebikasiinode parimate sissemakseta boonustega. Hasartmängude valdkonna kvalifitseeritud spetsialistid räägivad teile nendest boonustest lähemalt. Samuti peavad kasutajad teadma, et pärisraha kasiinode sissemakseboonused tuleb läbi mängida.

Mis on sissemakseboonused?

Mängijad leiavad veebikasiinodest palju boonuspakkumisi, sealhulgas sissemaksekiinoboonuseid. Enne boonuse kasutamist on vaja sellest aru saada.

Netikasiinodest sissemakse boonused administraatori kingitus. Parim sissemakse boonused antakse reeglina kindla summana sissemaksele. Kasutajad võivad saada ka tasuta keerutusi.

Sissemakse boonused online kasiino antakse mängijatele teatud piirangutega. Kasutajad peavad hoolikalt läbi lugema boonuse kasutustingimused. Pöörake kindlasti tähelepanu peenele kirjale. Tingimustes võivad olla määratud miinimum- ja maksimumpanused.

See tähendab, et mängija peab oma boonusraha enne selle väljavõtmist läbi mängima. Näiteks kui mängija saab $100 boonuse, peab ta kokku panustama 2000 $. Alles siis saab ta oma võidud välja võtta.

Samuti peavad mängijad mõistma, et boonuseid saab anda kindla aja jooksul. Parimad mängusaidid reeglina boonuse kestust ei piira. Kuid kasutajatele saab siiski anda boonust, mis kehtib 30 kuni 90 päeva. Lisaks võivad mõned sissemaksekiinoboonused kehtida vaid 72 tundi.

Sissemakseboonuse saamiseks tuleb registreeruda online kasiinos, mis sellist boonust pakub. Ja seejärel täiendage oma mängukontot. Selleks peate tegema järgmised toimingud.

 1. Minge jaotisse Kassa.
 2. Vali sissemakse tegemiseks sobiv pangatehingu variant.
 3. Sisestage soovitud sissemakse summa.
 4. Kinnitage sissemakse.

Kui olete ülaltoodud sammud täitnud, on teie mängukontol raha. Lisaks antakse teile boonus sissemakseboonuse kujul. Aga ole ettevaatlik. Mõnes online kasiinos tuleb boonuse saamiseks sisestada boonuskood.

Kuidas taotleda tasuta sissemakse boonust?

Parimad eesti kasiinod sissemakse boonused jahivad nii uued kasutajad kui ka kogenud mängijad. Tasuta sissemakse boonus on mängijatele üks parimaid stiimuleid. Tema jaoks võib iga mängija väita. Selle saamiseks peavad kasutajad tegema mõned lihtsad sammud:

 1. Valige õige mängusait. Eelistage online kasiinosid, millel on tegevuslitsents. Tänu meie arvustustele leiate parimad mängusaidid.
 2. Tutvuge mängulehe tingimuste ja reeglitega. Parem on seda teha veebikasiino ametlikul veebisaidil. Kuna muud ressursid võivad olla aegunud teave, võib see kaasa tuua negatiivseid tagajärgi, näiteks rahakaotust.
 3. Minge online kasiino ametlikule lehele. Klõpsake nuppu "Registreeri". Teie ekraanile ilmub registreerimisvorm. Sellel vormil peab kasutaja täpsustama kogu vajaliku teabe, sealhulgas isikuandmed.
 4. Andke lojaalsusprogrammiga liitumiseks nõusolek. Selleks peate märkima kasti.
 5. Kinnitage oma konto. Selleks minge oma e-posti aadressile ja avage veebikasiino e-kiri. E-kiri sisaldab linki, millel peate klõpsama.

Pärast neid toiminguid antakse teile tasuta sissemakseboonus. Isegi mängijad saavad kampaaniates osaledes saada Eesti veebikasiino deposiitboonuseid. Reeglina peetakse neid peaaegu iga nädal. Pange tähele, et saate mobiilse kasiino sissemakse boonuseid. Peate oma nutitelefoni alla laadima veebikasiino rakenduse.

Erinevat tüüpi deposiidiboonused

Iga ettevõte püüab boonusprogrammile erilist tähelepanu pöörata. Lõppude lõpuks võimaldab see meelitada ligi uusi kasutajaid ja hoida olemasolevaid mängijaid. Tänu sellistele kingitustele nagu sissemakseboonus avaldavad online kasiinode omanikud mängijatele tänu nende kontole raha sissemaksmise eest.

Tavaliselt saavad kasutajad sissemakseboonuse lisaraha ja tasuta keerutustega. Mõned online kasiinod pakuvad kombineeritud boonust, mis tähendab, et saad raha ja tasuta keerutusi korraga.

Internetikasiinod pakuvad mitut tüüpi sissemakseboonuseid. Kõige levinumad on järgmised:

 • Boonus mängukonto esmakordse täiendamise eest. Kõige sagedamini antakse mängijatele lisaraha vahemikus 100% kuni 200% sissemakse summast;
 • Julgustus teise, kolmanda, neljanda ja viienda sissemakse jaoks. Iga sissemaksega aga lisavahendite hulk väheneb;
 • Boonus kindlal nädalapäeval sissemakse eest. Reeglina antakse neid välja nädalavahetustel.

Iga online kasiino erineb sissemakse kingituse suuruse poolest. Ka nende kasutamise tingimused on erinevad. Seega saab mõnes kasiinos kasutada panuste sissemakse boonuseid slotikatel ja lauamängudel. Ja teistes on need saadaval ainult mänguautomaatide jaoks.