Cirusbet üksikasjalik ülevaade

Võrguühenduseta mänguautomaatides mängimise valdkonna liidrina viis Cirusbet kasiino pärast ametlikku hasartmängude keelustamist Venemaal oma mänguklubid online-tsooni. Praegu on Cirusbet mänguklubisid internetti ilmunud sadu koopiaid, kuid vaid vähesed maksavad võidud õigel ajal ja ilma asjatute raskusteta välja. Vaatamata vastuolulisele tarkvarale ja mängijate mitmesugusele tagasisidele selle hasartmänguasutuse kohta on venekeelsete osalejate huvi Cirusbet vastu jätkuvalt. Artikkel sisaldab üksikasjalikku ülevaadet Cirusbet online kasiinost, selle maksesüsteemidest, väljamaksete kiirusest, boonusprogrammidest, linki saidi aktiivsele peeglile ja mängijate arvustusi.

 • Kui soovite Cirusbet mängida, kuid ei taha riskida pärisrahaga, oleme teile ette valmistanud 250-rublase sissemakseta boonuse.

Cirusbet online kasiino ülevaade

 • Paljud populaarsed maksesüsteemid, pidev aktiivse saidi peegli loomine, püsivad boonused, versioon iPhone’ile ja Androidile – kõik need tegurid viivad VulkCirusbet ni veebikasiino uuele tasemele. Esimese 10 sissemakse boonuspakett annab mängijatele võimaluse saada tasuta raha minimaalse läbimängimisnõudega 20x boonuse summast. Cirusbet on juurutanud VIP tasemete ja võimenduste süsteemi, mis võimaldab teil kiiremini punkte teenida. Seejärel saavad nad need vahetada pärisraha vastu või osta poest luksuskaupu.

Online-kasiino Cirusbet on juurutanud boonuste kogumise süsteemi, mille kogumisel saate boonuseid pärisrahas ja mängupunktides. Kollektsioone kogutakse mänguautomaatide ja videoautomaatide mängimise ajal. Kogusumma, mida mängija saab kollektsioonide kogumisega teenida, on üle 1400 $. Iga kuu peetakse vulkaanis reitinguid, turniire ja mängijate vahelisi võistlusi. Kõigi võistluste põhimõte on lihtne – kes mängib rohkem raha peale, see saab rohkem reitingutes ja turniiridel. Viimasel ajal on kampaaniad ja boonusüritused muutunud palju mitmekesisemaks. Üksikasjalikku ajakohast teavet käimasolevate kampaaniate kohta leiate paremal asuvast uudisteplokist (tumeal taustal).

Cirusbet üksikasjalik ülevaade 1

Teave saidi kohta

Kas olete nende värvide ja logoga tuttav? Kasiino Cirusbet kolis Internetti. Venemaa ja SRÜ riike seganud tohutu mänguklubide võrgustik on nüüd Internetis kättesaadavaks saanud. Cirusbet jääb truuks oma traditsioonidele ja pakub oma mängijatele suurel hulgal boonuseid, tasuta mänge, vahetuspunkte raha vastu ja VIP staatusi. Prioriteediks on “Gaminator” sarja mänguautomaadid, kuid esitletakse ka mitmeid NetEnti töötoa mänge. Lähitulevikus suurendab mänguklubi Cirusbet partnerite sõnul Net Entertainmenti mängude valikut.

Ajalugu

Populaarse Cirusbet võrgu mänguklubid avati mitte ainult meie riigi linnades, vaid ka paljudes teistes endise SRÜ linnades. Cirusbet veebisait Internetis on suunatud just venekeelsete mängijate hasartmänguhuvilistele. Sellele vihjab selgelt avalehe kujundus, mis kordab täpselt maapealse kasiino “Volcano” välimust. Selle põhielemendiks on endiselt väga tuttav särav ja meeldejääv L-tähega logo, mis on stiliseeritud vulkaaniks.

Veebisait

Saidi, online kasiino Cirusbet taustavärv on must, millel hästi äratuntav logo näeb väga särav välja. Teiseks tähelepanu köitvaks objektiks on reklaambännerid, mis räägivad jooksvatest kampaaniatest, eripakkumistest ja boonustest. Tulenevalt asjaolust, et kogu teave kuvatakse tumedal taustal, on selle tajumise tase väga kõrge, aga ka kogu saidi kui terviku mugavus. Üks tarkvara põhiomadusi on see, et kasutaja ei pea midagi alla laadima. Kõik töötab “flash” režiimis, see tähendab mis tahes kaasaegse Interneti-brauseri aknas. Pange tähele, et aktiivsete peeglite valimise süsteem juhatab kasutaja alati Cirusbet veebisaidi aktiivse peegli juurde. See süsteem võimaldab mängijal alati juurdepääsu saidile ilma VPN-i ja puhverserveriteta.

Registreerimine

Mitte vähem lihtne on registreerimisprotseduur Cirusbet mängukasiinos. Selle edukaks lõpuleviimiseks peate määrama minimaalse teabe ja e-posti aadressi, kuhu konto aktiveerimiskood saadetakse. Mis puutub vanusepiirangutesse, siis neid lihtsalt pole, kuna kasutaja saab tegelikult mis tahes teavet täpsustada. Juriidiliselt peavad kasutajad muidugi ootama täisealiseks saamiseni.

Registreerimisandmed ja litsents

Cirusbet veebikasiinot haldab SILENTYARD LIMITED, registreeritud aadressil HE 316522 60 VASILEOS PAVLOU, AGIOS DOMETIOS, 2360, NICOSIA, KÜPROS, litsentsi andnud Costa Rica valitsus ja kontrollinud Costa Rica hasartmängukomisjon.

Parempoolsel fotol näete organisatsiooni registreerimistunnistust. Pildi suurendamiseks klõpsake sellel.

Mängud vulkaani fuajees

Pärast hasartmängude seadusandliku keelu kehtestamist Venemaal on Cirusbet online kasiino mängude valik läbi teinud üsna palju muudatusi. Samas jäi hasartmänguasutus truuks oma algsele spetsialiseerumisele, nimelt mänguautomaatidele, mille arvu suurendati oluliselt. Nende arendajad on Igrosoft ja Novomatic, kes on varem teinud aktiivset koostööd maapealsete kasiinodega Vulkan. Selle kasiino meie saidile lisamisega nõustumise põhjuseks oli mitme Net meelelahutusmängu olemasolu Vilkani fuajees. Need mängud on:

 • Trollid;
 • Metsikud nõiad;
 • Robin Hood;
 • Gonzo’s Quest;

Mänguautomaatide selgroo moodustavad endiselt varem populaarsed mänguautomaadid, mida tänapäeval nimetatakse tavaliselt “klassikalisteks”. Põhimõtteliselt on need viie rullikuga masinad, millel on erisümbolid ja tasuta boonuskeerutused. Sellegipoolest on palju uudiseid, mis kindlasti köidavad Cirusbet Interneti-fuajees nii tavaliste kui ka uute mängijate tähelepanu.

Lauamängud

Lauamängude sortimendi välimust on võimatu mitte märkida. Ja need pole mitte ainult rulett, blackjack, pokker ja baccarat, mis on tuttavad teistele virtuaalsetele hasartmänguasutustele, vaid ka pikad backgammon ja võrgumängud “loll” ja “kits”. See annab taas tunnistust veebikasiino Cirusbet keskendumisest postsovetlikus ruumis elavatele mängijatele.

Otsemängud Cirusbet

Hiljuti aktiveeriti reaalajas blokeering. Nüüd saavad kõik külalised mängida otsediilerite vastu, jälgides käimasolevaid sündmusi läbi veebikaamera. See sündmus viib vulkaani kvalitatiivselt uuele tasemele. Tarkvaraosa pakub tableslive.com. Kuigi mitte kõige parem, kuid vastuvõetav suhtluskvaliteet, välimus, edasimüüjate kasvatus ja mänguprotsessi visuaalne ausus saidil tableslive.com võimaldavad teil mängida reaalajas versiooni probleemideta.

Cirusbet kasiino maksesüsteemid

Postsovetliku ruumi jaoks on Cirusbet kõik vajalik kiireks ja usaldusväärseks konto täiendamiseks ja raha väljavõtmiseks. Saate oma kontot rahastada ühel järgmistest viisidest:

 • Yandexi raha;
 • Qiwi;
 • Visa ja Mastercard;
 • Alfa klõps;
 • Liqpay;
 • Üksik rahakott;
 • Mobiilimakse ja täiendamine lühisõnumitega (SMS).
 • Bitcoin (alates 10. oktoobrist 2014).

Oluline on meeles pidada, et maksesüsteemi võitude väljamaksmist taotledes toimub raha väljavõtmine samadel andmetel, millelt kontot täiendati. Cirusbet kasiinos raha väljavõtmise tingimused on kahest kuni viie pangapäevani.

VIP pood

VIP-poest ostetud rahale ei kehti läbimängimisnõuded ja selle saab vabalt mängija elektroonilisse rahakotti välja kanda. Vastavalt privaatsuspoliitikale jäävad teie makse- ja isikuandmed saladuseks ning neid ei saa kolmandale osapoolele üle anda.

Osana võitlusest Venemaa ja Ukraina mängijatele suunatud veebikasiinode püsiva blokeerimise vastu töötas Cirusbet välja oma peeglite ja pistikprogrammide süsteemi, et vältida võimalikku Venemaa Roskomnadzori blokeerimist. Teie raha mängukasiino Cirusbet kontol on teile kättesaadav igal kellaajal.

Aktsepteerime Bitcoini

Viimasel ajal on saanud võimalikuks teha sissemakseid ja välja võtta Cirusbet online kasiinos võidetud raha, kasutades Bitcoini anonüümset maksesüsteemi. See uuendus võimaldab mängijatel teha kartmatult mänguklubiga arveldusi, kartmata avaldada konfidentsiaalset teavet ning maksete summasid ja eesmärke.

Boonused esimeste sissemaksete eest kasiinos Cirusbet

15. detsembril 2014 muudeti Cirusbet boonuspoliitikat. Kasumlikumaid boonuspakkumisi on mängijatele, kelle läbimängimisnõue on 20x. Siit leiate boonuspakkumiste ja nende reeglite üksikasjaliku kirjelduse.

“Tere tulemast” boonus 1 sissemakse eest

Nendele mängijatele, kes pole veel ühtegi sissemakset teinud, pakub mänguklubi Cirusbet vähendatud läbimängimisnõuetega boonust nimega “Tere tulemast”. Boonus on 100% esimesest sissemaksest vahemikus $5 kuni $1000. Selle boonuse läbimängimisnõue on 20 .

Näiteks kui teete sissemakse 10 dollarit, aktiveerides “tervitusboonuse”, saate kohe 20 dollarit oma kontole. Boonusraha väljavõtmiseks tuleb teha panuseid summas $200 (20*10). Pärast nende tingimuste täitmist saab boonusraha maksesüsteemi välja võtta.

Tervitusboonuse reeglid

 • Pakkumise saab aktiveerida ainult esimesel sissemaksel pärast registreerimist. Järgmiste sissemaksete tegemiseks kasutage allpool kirjeldatud boonuspakkumisi.
 • Boonus on aktiveerimiseks saadaval 24 tunni jooksul pärast konto registreerimist. Pärast seda perioodi pakkumine tühistatakse.
 • Pärast konto täiendamist kantakse boonusraha koheselt mängukontole ja on mängimiseks saadaval.
 • Panustamise nõuded on 20x. Näiteks kui boonuse summa on 100 dollarit, on boonusraha väljamaksmiseks tehtavate panuste summa 2000 dollarit.
 • Mängija peab alustama boonuse läbimängimist 30 päeva jooksul pärast selle aktiveerimist. Kui seda ei juhtu, arvatakse boonusraha mängija saldost maha.
 • Boonust saab panustada ainult mänguautomaatide pärisraha panustega.
 • Cirusbet Casino jätab endale õiguse see pakkumine tühistada või seda muuta oma äranägemise järgi.

Boonus “Kiss of Luck” teisel sissemaksel

See boonus krediteeritakse mängija saldole mitte kohe, vaid alles pärast selle läbimängimist. Panustamise nõuded on 40-kordsed, kuid seda saab boosteriga poole võrra vähendada. Selle boonuse saab aktiveerida ainult Cirusbet kasiinos teise sissemakse tegemisega. Boonuse “Kiss of Luck” minimaalne summa (100% kuni $1000) on $10, maksimaalne on $1000.

Boonuse “Kiss of Luck” reeglid

 • Boonust saab aktiveerida ainult teise sissemaksega Cirusbet online kasiinos.
 • Boonus on saadaval 8 päeva jooksul pärast konto registreerimist.
 • Raha kantakse kontole alles pärast panustamisnõuete täitmist, mitte pärast seda, kui mängija on kontot täiendanud.
 • Panuste nõuded on 40x. Näiteks kui tegite 1000 dollari suuruse sissemakse, siis boonusraha väljavõtmiseks tuleb teha mänguautomaatidesse panuseid summas 40 000 dollarit (100*40). Panust saab boosteri abil poole võrra vähendada.
 • Minimaalne sissemakse summa boonuse aktiveerimiseks on $10. Maksimaalne – 1000 $.
 • Selle saab panustada ainult mänguklubi Cirusbet mänguautomaatides.

Boonus “Combo” kolmanda sissemakse jaoks

100% kuni $1000 boonus koos 21-kordse läbimängimisnõudega ja booster, mis võib läbimängimisnõude poole võrra vähendada, on saadaval ainult kolmanda sissemakse korral.

“Combo” boonuse reeglid

 • Boonust saab aktiveerida alles kolmandal sissemaksel kasiinos Cirusbet .
 • Koos 100% kuni $1000 boonusega saate boosteri, mis vähendab läbimängimise nõuet poole võrra.
 • Boonust saab aktiveerida ainult 8 päeva jooksul pärast konto registreerimist.
 • Boonusraha kantakse kontole kohe pärast konto täiendamist.
 • Boonuse minimaalne summa on $20, maksimaalne on $1000.
 • Panustamise nõuded on 21x boonusraha summast. Näiteks kui täiendate oma kontot 200 dollariga, saate oma saldole 400 dollarit. Raha väljavõtmiseks tuleb teha kohustuslikke panuseid summas $4200 (21×200).
 • Boonust saab läbi mängida ainult mänguautomaatides.

“Magus” boonus neljanda sissemakse jaoks

Pole päris selge, miks see boonus magus on, kuid siiski. Tavapakkumine 100% kuni $1000 30x läbimängimisnõuetega. Boonus tuleb aktiveerida 8 päeva jooksul pärast registreerimist. Minimaalne sissemakse summa on $20, maksimaalne on $1000. Peate sisestama boonuskoodi, mille saate tugiteenusest. Raha krediteeritakse kohe kontole ja seda saab pärast panustamisnõuete täitmist pärisrahana välja võtta.

“Magusa boonuse” reeglid

 • Boonuskampaaniat saab aktiveerida ainult Cirusbet Casino 4. sissemakse tegemisel.
 • Boonust saab aktiveerida ainult boonuskoodi sisestades.
 • “Magus” boonus tuleb aktiveerida 8 päeva jooksul alates konto registreerimise kuupäevast.
 • Boonusraha kantakse kohe pärast sissemakse tegemist kontole ja on mängimiseks saadaval.
 • Minimaalne aktiveerimissumma on 20 dollarit. Maksimaalne – 1000 $.
 • “Magusa” boonuse panus on 30x. Näiteks kui teete oma kontole 1000 dollari sissemakse, peate enne boonusraha väljavõtmist tegema 30 000 dollari suuruse kohustusliku panuse.
 • Boonust saab läbi mängida ainult mänguautomaatides.

Boonuspakkumine “Kõik on võimalik” 5-8 sissemakse korral

Selle boonuse saavad mängijad oma kontot 5.-8. korda täiendades. 100% boonus kuni $1000 30x läbimängimisnõuetega ja aktiveerimine esimese kaheksa päeva jooksul pärast konto registreerimist. Minimaalne aktiveerimissumma on 20 dollarit. Kehtivad mänguklubi Cirusbet boonuspoliitika standardreeglid (vt boonuseid ülalt).

Cirusbet üksikasjalik ülevaade 2

Boonuste sarja “Kõik on võimalik” reeglid

 • Boonust saab aktiveerida kõigil sissemaksetel, alates viiendast kuni kaheksandani.
 • Pakkumist saab kasutada ainult 8 päeva jooksul peale konto registreerimist.
 • Minimaalne summa on 20 dollarit. Maksimaalne – 1000 $.
 • Panuste nõuded 30x boonusraha summast.
 • Panust saad mängida ainult Cirusbet kasiino mänguautomaatidel.
 • Cirusbet jätab endale õiguse boonuspakkumisi muuta või tühistada.

Korda boonuseid ja VIP tasemeid

Tavalistele mängijatele pakutakse tervet boonuste süsteemi. Tema pearaha sõltub sellest, millisel 7 tasemest mängija on. Neid mööda liikumine võib toimuda mõlemas suunas, st üles ja alla. Liikumine sõltub mängija aktiivsusest valitud ajaperioodil. Aga läheme järjekorras:

VIP boonus

Kui olete online-kasiinos Cirusbet juba kolm sissemakset teinud ja soovite VIP-boonust ära kasutada, siis see teave on teie jaoks. VIP boonus 150% kuni $750 saab aktiveerida alles neljandal sissemaksel. Samal ajal on minimaalne sissemakse summa selle aktiveerimiseks 400 dollarit. Selle pakkumise läbimängimisnõue on 45x.

Näiteks täiendame oma kontot 400 dollariga ja soovime saada VIP-boonust, valides fuajees “Get”. Täiendame oma kontot ja boonus krediteeritakse automaatselt. Meie konto ei ole 400 dollarit, vaid 1000 dollarit. Samal ajal võetakse meilt võimalus raha välja võtta enne, kui teeme mänguautomaatides panuseid summas 27 000 dollarit.

VIP boonuse reeglid

 • VIP-boonust saab panustada ainult Cirusbet online kasiino fuajees asuvatel mänguautomaatidel.
 • Boonus väljastatakse konto omanikule ja just tema peab selle panustamise peale panuse tegema.
 • Minimaalne sissemakse summa VIP-boonuse aktiveerimiseks on 400 dollarit
 • Mängija saab boonust taotleda ainult neljandal sissemaksel oma kontole.
 • VIP-boonuse läbimängimisnõue (nõutavate panuste summa enne väljamakse võimalust) on 45x.
 • Mängija peab kolmekümne päeva jooksul tegema vähemalt ühe panuse pärisraha eest Volcano mänguautomaatides. Sellisel juhul ei ole boonuse läbimängimise aeg piiratud. Kui mängija ei ole 30 päeva jooksul pärisraha peale panuseid teinud, saab boonuse deaktiveerida ning boonusraha võetakse mängija kontolt välja.
 • VIP-boonust ei saa panustada samaaegselt teiste sissemakseboonustega, välja arvatud juhul, kui see on märgitud kampaania kirjelduses.
 • Administratsioon jätab endale õiguse tühistada boonus ja tühistada kõik võidud, kui maksesüsteem (SMS-pank) keeldub mängija sissemakse tasumisest.
 • Administratsioon jätab endale õiguse seda pakkumist muuta.

Level Up boonus

Internetikasiino Cirusbet on juurutanud staatuste süsteemi. Iga 3,5-dollarise väärtusega panuse (või panusesumma) eest teenite ühe sagedase mängija punkti. Just neid punkte kasutatakse tasemete määramiseks ja poes ostude tegemiseks. Kui liigute ühelt tasemelt teisele, siis teie punktid, mis olete mängu jooksul kogunud, ei põle läbi. Need on saadaval raha vastu vahetamiseks või Cirusbet poest kaupade ostmiseks.

Pärast saidi ja boonusprogrammide ulatuslikku uuendamist hakkas mänguklubi Cirusbet boonussüsteem mängupunktide kogumisel boonusrahaga ja ilma selleta mängides muutusi. Boonusrahaga mängides saab nüüd $10 panuse eest vaid ühe punkti. Kui mängid ilma boonusrahata, saad iga mänguautomaatides panustatud 3,5 dollari eest 1 punkti.

Boonused ühelt tasemelt teisele liikumiseks ja nende reeglid kasiinos

Esimene tase

Tase “Algaja” – see staatus antakse kõigile mängijatele, kes on registreerunud Cirusbet online kasiinos ja pole veel teinud ühtegi pärisraha panust. See staatus antakse automaatselt ja seda ei saa aja jooksul kaotada.

Algtase ei anna mingeid boonuseid ja privileege punktide kogumisel ega poes ostlemisel. Sellel tasemel on VIP-poes punktide rahaks vahetamine keelatud.

Pronksitase

Pronkstase väljastatakse, kui kogute püsimängija esimesed kümme punkti. Seega, kui teete pärisraha panuseid summas 35 dollarit, saate Cirusbet mänguklubis automaatselt pronkstaseme. Pronkstasemel on poes punktide rahaks vahetamine keelatud.

Kui uuendate algajast pronksile, saate $1 boonuse boonusraha. Teil on juurdepääs:

 • sünnipäevakingitus Cirusbetilt;
 • avatari valimine;
 • juurdepääs kauplusele.

Hõbeda tase

Hõbetase antakse mängijale siis, kui ta kogub online kasiinos Cirusbet 50 punkti ehk siis pärisraha kogupanusega summas $175. See tase võimaldab juba vahetada punkte raha vastu, kõige ebasoodsama vahetuskursiga. 60 mängijapunkti eest saab osta 1,75 dollarit ja 120 punkti eest 3,5 dollarit.

Pronksist hõbedale üleminekul saate $5 boonuse. Mängija valikud laienevad:

 • sünnipäevakink;
 • avatari valimine;
 • juurdepääs poes kategooriale “Eriline”;
 • soodsam vahetuskurss punktide raha eest;
 • võimalus muuta saidi teemat;
 • ligipääs mängusaalis olevale pesale “Sweet life”;
 • ligipääs “Sweet life” kollektsioonile, võimalus kogutud kollektsiooni eest preemiaks saada 1000 punkti.

Kulla tase

Kuldtase antakse mängijale 200 püsimängija punkti saavutamisel. See tähendab, et kui mänguautomaatide pärisraha panuste kogusumma on 700 dollarit, määratakse kullatase automaatselt. Punktide vahetuskurss raha vastu on mõnevõrra parem kui hõbeda oma, kuid mitte veel piisavalt hea. Saate osta 10 dollarit 220 mängijapunkti eest ja 17,5 dollarit 400 punkti eest.

Hõbedaselt tasemelt kuldsele liikudes saab mängija $15 boonuse. Nüüd saab mängija:

 • sünnipäevakink;
 • avatari valimine;
 • juurdepääs poes kategooriale “Eriline”;
 • soodsam vahetuskurss punktide raha eest;
 • juurdepääs mängule “Vaarao sõrmus” mängutoas;
 • ligipääs vaaraosõrmuse kollektsioonile, võimalus saada valminud kollektsiooni eest preemiaks 100 dollarit;
 • võimalus teha krediitkaardiga sissemakse kuni $2000.

Plaatina tase

Plaatinatase on esimene tõsine samm, milleni mängija võib jõuda. Selle aktiveerimiseks peate koguma 500 mängupunkti. See tähendab, et vulkaanis pärisraha eest mängides tuleb panustada 1750 $. Paranevad ka punktide ja raha vahetuskursid. Plaatinas olles saate oma 750 punkti vahetada 35 dollari vastu ja 2000 punkti 100 dollari vastu.

Kullalt plaatinale üleminekul saab mängija $50 boonuse. Avanevad uued võimalused:

 • sünnipäevakink;
 • avatari valimine;
 • juurdepääs poes kategooriale “Eriline”;
 • soodsam vahetuskurss punktide raha eest;
 • juurdepääs mängule “Wasabi-San” mängutoas;
 • juurdepääs Wasabi-Sani kogudele, võimalus saada kogutud kollektsiooni eest 200 dollarit;
 • isiklik mängija manager;
 • võimalus teha krediitkaartidega sissemakse kuni $2000;
 • booster, mis kiirendab boonuse läbimängimist 2 korda.

Rubiini tase

Rubiinitase on teine ​​samm teel poodiumile. Selle saamiseks peate koguma 5000 mängupunkti. See tähendab, et mängija pärisrahaga tehtud panuste summa peaks ulatuma 17 500 dollarini. Cirusbet online kasiinopoe punktide vahetuskursid raha vastu on 3100 punkti eest 175 dollarit ja 6000 punkti eest 350 dollarit.

Plaatinalt rubiinile üleminekul saab mängija $100 boonuse. See on nüüd saadaval:

 • sünnipäevakink;
 • avatari valimine;
 • juurdepääs poes kategooriale “Eriline”;
 • soodsam vahetuskurss punktide raha eest;
 • juurdepääs kogudele “Magus elu”, “Vaarao sõrmus”, “Wasabi-San”;
 • juurdepääs mängudele “Magus elu”, “Vaarao sõrmus”, “Wasabi-San”;
 • juurdepääs kollektsioonile “Superkollektsioon”;
 • saidi ainulaadne rubiini teema;
 • isiklik mängija manager;
 • võimalus teha krediitkaardiga sissemakse kuni $2000;
 • pääse turniirile “Tugevaim”;
 • 50% boonus ühe sissemakse pealt alates $100 kuni $500 24 tunni jooksul pärast taseme saamist;
 • 2 boosterit, mis kiirendavad boonuse läbimängimist.

Teemantide tase

Mängijate lojaalsuse tipptasemele – teemanttasemele – tõusmiseks peate koguma astronoomilised 35 000 punkti, mis tähendab 122 500 dollari suurust panust Cirusbet kasiino mänguautomaatidele pärisraha mängurežiimis. Maksimaalset kasu toovad ka poe vahetuskursid: 16 000 punktiga saab osta tuhat dollarit, 24 000 punkti eest 1750 dollarit ja 3500 dollariga 39 000 punkti.

Rubiinitasemelt teemanttasemele liikudes saab mängija $5000 boonuse. Ta saab juurdepääsu:

 • sünnipäevakink
 • avatari valik
 • juurdepääs poes kategooriale “Eriline”.
 • parem vahetuskurss punktide raha eest
 • juurdepääs kogudele “Magus elu”, “Vaarao sõrmus”, “Wasabi-San”
 • juurdepääs mängudele “Magus elu”, “Vaarao sõrmus”, “Wasabi-San”.
 • juurdepääs kogule “Superkollektsioon”.
 • ainulaadne teemantveebisaidi teema
 • isiklik mängija manager
 • krediitkaardiga kuni $2000 sissemakse tegemise võimalus
 • Pääs tugevaimale turniirile
 • juurdepääs jackpotile “Elite”
 • 100% boonus ühekordselt sissemakselt $250 kuni $500 24 tunni jooksul pärast taseme saamist
 • 3 boosterit boonuse läbimängimise kiirendamiseks

Sapphire tase eliitmängijatele

21. augustil 2014 võeti Cirusbet mängukasiinos kasutusele täiendav tipptase, mis kandis nime “Sapphire”. Selle saavutamiseks peate koguma astronoomiliselt 100 000 mängupunkti, mis on 350 000 dollarit panustes pärisraha mängurežiimis.

Kui liigute safiiri tasemele, makstakse teile 1000 dollari suurust boonust. Safiiritase annab Cirusbet mängukasiino VIP-klubis maksimaalsed privileegid:

 • sünnipäevakink
 • avatari valik
 • juurdepääs poes kategooriale “Eriline”.
 • parem vahetuskurss punktide raha eest
 • juurdepääs kogudele “Magus elu”, “Vaarao sõrmus”, “Wasabi-San”
 • juurdepääs mängudele “Magus elu”, “Vaarao sõrmus”, “Wasabi-San”.
 • juurdepääs kogule “Superkollektsioon”.
 • ainulaadne safiiri veebisaidi teema
 • isiklik mängija manager
 • krediitkaardiga kuni $2000 sissemakse tegemise võimalus
 • Pääs tugevaimale turniirile
 • juurdepääs jackpotile “Elite”
 • 100% boonus ühe sissemakse puhul vahemikus $500 kuni $1000 24 tunni jooksul pärast taseme saamist
 • 5 boosterit, mis kiirendavad boonuse läbimängimist

Reeglid boonuste kasutamiseks taseme tõstmiseks

 • Boonuste läbimängimise nõudeid saab täita ainult Cirusbet Clubi mänguautomaatides.
 • Personaalseid boonuspakkumisi saab aktiveerida ainult konto omanik.
 • Minimaalne sissemakse summa boonuse aktiveerimiseks on 5 dollarit.
 • Mängija peab alustama boonuse väljamaksmist kolmekümne kalendripäeva jooksul. Kui on tehtud vähemalt üks pärisraha panus, mis on boonuse läbimängimisnõuete hulka arvestatud, siis edaspidi boonuse läbimängimisel ajapiirangut ei ole. Kui mängija ei ole kolmekümne päeva jooksul alates boonuspakkumise aktiveerimisest teinud mänguautomaatidele ühtegi panust, saab boonusraha tema kontolt välja võtta.
 • Boonusraha kantakse mängija konto saldole automaatselt, kui tasemed tõusevad. Algklassidest pronksini – 1 dollari boonus; pronksist hõbedani – 5 dollarit boonust; hõbedast kullani – 15 dollari boonus; kullast plaatinani – 50 dollari boonus; plaatinast rubiinini – 100 dollari boonus; rubiinist teemandini – 500 dollari boonus, teemandist safiirini – 1000 dollarit.
 • Igal tasandil on oma tegevuse kestus. Mängija peab praeguse oleku säilitamiseks tegema määratud aja jooksul vähemalt ühe pärisraha panuse. Alg- ja pronkstasemeid väljastatakse tähtajatult. Hõbedat antakse välja kaheks nädalaks. Kuldtase väljastatakse 30 päevaks, plaatinatase kaheks kuuks, rubiinitase kolmeks kuuks ja teemant on aktiivne neli kalendrikuud.
 • Raha kantakse kontole automaatselt. Boonusraha läbimängimise nõue (panustamise jaoks) on 45x. See tähendab, et kui saite 100-dollarilise boonuse, ei saa te seda boonusraha välja võtta ilma, et oleksite eelnevalt klubi mänguautomaatidesse panuseid teinud kokku 4500 dollari (45*100) eest.
 • Online kasiino Cirusbet administratsioon jätab endale õiguse kampaaniat igal ajal muuta või peatada.

VIP klubi kasiinos Cirusbet

21. augustil 2014 alustas Cirusbetis tööd klubi mängijatele, kellel on “plaatina” ja kõrgem staatus. Klubisse registreerimine on täiesti tasuta ja eeldab vaid oma mobiiltelefoni numbri ja koodsõna kontrollimist, mida võib hiljem vaja minna “concierge” teenuse tellimisel.

Oluline erinevus on võimalus ühendada teenus “raha väljavõtmine tunnis automaatrežiimis”. Kui see teenus tõesti töötab tõrgeteta, viib see Cirusbet veebikasiino teenuste pakkumisel uuele tasemele.

Usume, et olenemata sellest, kas kasutate allpool kirjeldatud teenuseid või mitte, tasub võtta minut aega ja ühendada oma konto selle teenusega. Võimalik, et lähitulevikus saab sellest kasumlike boonuspakkumiste ja -kampaaniate keskus, mis on saadaval ainult suurtele ja tõsistele mängijatele. Plaatinatasemel on võimatu koguda ainult 500 punkti, mis vastab 1750 dollarile panustes.

VIP-klubi pakutavad teenused

Allpool saate lugeda iga teenuse üksikasjalikku kirjeldust. Pildi suurendamiseks klõpsake sellel.

 • VIP-boonus – iga sissemakse summa eest, mis on suurem kui 400 dollarit, saavad VIP-klubi mängijad saada 150% boonust ilma summapiiranguta. Selle pakkumise läbimängimisnõue on 45-kordne boonuse summa. Saadaval kõigil tasemetel.
 • Isiklik klienditoe juht. Saate temalt Skype’i, kiirsõnumite ja meilisõnumeid tulevaste tutvustuste ja boonuspakkumiste kohta. Saadaval kõikidele tasemetele.
 • Cirusbet pidudel osalemine. Pole veel olnud, aga kes teab. Kehtib kõigil tasemetel.
 • Kindlustus uute mängude testimisel. Uute teenindusaegade turuletulekul kindlustatakse VIP-mängijad kindlustusega. Kindlustus on % testperioodil tehtud panuste summast, mis on nädal peale uudise ilmumist mängusaalis. Kindlustus kantakse mängukontole peale testperioodi, see tuleb läbi mängida panusega 90. Kindlustus kehtib ainult mänguautomaatidele ja ei kehti lauamängudes ega live-blokis. Maksimaalne kindlustussumma ei tohi ületada 500 dollarit. Saadaolevad tasemed ulatuvad rubiinist (10% tariifidest), teemandist (15% määradest), safiirist 20% määradest.
 • Personaalsed boonuste ja tutvustuste pakkumised. Ainult VIP-klubi online-kasiino Cirusbet liikmetele.
 • Automaatsed väljamaksed ühe tunni jooksul. Saadaval Ruby’st.
 • Kaupade tellimise võimalus internetipoest. Rubiinitaseme ja kõrgema taseme VIP-mängijatel on võimalus tellida endale meelepärane toode ning lisame selle meie kasiinopoodi, kust seda toodet saab punktide eest soetada. Tellimiseks võtke ühendust oma isikliku halduriga.
 • Boonus aktsiate hoiuste eest. Selle boonuse teeb erinevaks see, et see lisandub kõigile teistele boonuspakkumistele. 10% teemant, 20% safiir.
 • Osa kaotatud raha tagastamine. Mängukasiinos Cirusbet safiiride eest on võimalik tagastada 5% kõigist kaotatud hoiustest. Iga kuu alguses laekuvad mängijad oma kontole 5% eelmise kuu jooksul tehtud sissemaksetest. Krediteeritud cashbacki summa ei tohi ületada 500 dollarit kuus. See raha on boonus ja panustatakse 30 panusega.
 • Concierge-teenused VIP-klientidele. Teenuste hulka kuuluvad:
  – piletite broneerimine kinodele, kontsertidele ja erinevatele meelelahutusüritustele,
  – lennupiletite, transpordipiletite broneerimine,
  – hotellide broneerimine,
  – kohtade broneerimine meelelahutuskohtades,
  – lillede kohaletoimetamine (maksumus: 1400 punkti),
  – puhkuse korraldamine: abi puhkekoha valikul ja hotelli broneerimisel,
  – takso kutsumine,
  – puksiirauto kutsumine.
  Neid teenuseid osutatakse Venemaal. Tuletame meelde, et pakume ainult teenust, kuid ei maksa tellimuse eest. Pange tähele, et lillede tellimise eest tasutakse teie konto punktidega. Isiklikule haldurile päringu jätmisel vajate koodsõna, mille märkisite meie VIP-klubisse registreerudes.

Volcano boonuspoliitika reeglid

Reegleid aktsepteerides nõustub Klient nendega ja kohustub neid täitma. Need reeglid jõustuvad hetkest, mil Klient esimest korda Cirusbet mänguklubi veebilehele siseneb.

Cirusbet üksikasjalik ülevaade 3

Kliendi kohustused:

 • Klient on kohustatud tutvuma Cirusbet online kasiino reeglite ja tingimuste täistekstiga. Klient peaks teadma, et alljärgnevaid sätteid ja nõudeid saab kasiino administratsioon ühepoolselt muuta ilma kliendi eelneva teadmata. Klient vastutab kõigi mänguklubi reeglite muudatuste õigeaegse jälgimise eest.
 • Klient kinnitab, et on saanud täisealiseks ja teovõimeliseks.
 • Saidil esitatud teave ja tarkvara ei ole mõeldud äriliseks kasutamiseks. Keelatud on kopeerida ja reprodutseerida saidi tekstilisi, graafilisi või programmilisi elemente.
 • Konto täiendamisel ja sellelt raha väljavõtmisel kohustub Klient kasutama saidil esitatud maksesüsteemide teenuseid ja järgima kõiki nende kasutamise nõudeid. Sait ei võta vahendustasu tehingute eest, mis ületavad maksesüsteemi määratud vahendustasu.
 • Konto registreerimisel peate esitama usaldusväärset teavet. Online kasiino Cirusbet jätab endale õiguse nõuda koopiaid dokumentidest, mis kinnitavad mängija vanust, isikut ja kodakondsust.
 • Cirusbet online kasiino ei paku registreerimis- ja mänguteenuseid järgmiste riikide kodanikele: USA, Prantsusmaa, Iisrael, Hiina, Saksamaa, Holland, Šveits, Itaalia, Türgi. Nende riikide kodanikud vastutavad ainuisikuliselt nende riikide seaduste mittejärgimise eest, mis keelavad Internetis hasartmängud. Administratsioon saab blokeerida ülalnimetatud riikide elanikule kuuluva konto.

Mänguklubi võib keelduda saidi teenuste kasutamisest Kliendi jaoks järgmistel juhtudel

 • Pettus saidil, mis on seotud:
  – Rohkem kui kahe telefoninumbri esitamine.
  – Erinevate pangakaartide kasutamine raha sisse- ja väljamaksmiseks.
  – Saiditarkvara kasutamine viisil, mida reeglid ei näe ette.
  – Maksesüsteemide ja kasiino saidi kasutamine raha vahetamiseks.
 • Kahe või enama konto loomine ja kasutamine.
 •  Valeandmete esitamine Kliendi küsimustikus.
 • Kasiino reeglite rikkumise korral blokeeritakse Kliendi konto ja konto rikkumise asjaolude selgitamiseks ja otsuse tegemiseks.
 • Konto lõpliku blokeerimise otsuse tegemisel Kliendi isikuandmed kustutatakse. Kliendi kontolt rahajäägi tagastamise küsimuses teeb lõpliku otsuse Cirusbet veebisaidi administratsioon.

Interneti-kasiino Cirusbet kohustused

 • Hasartmänguteenuste osutamise vorm ja viis määratakse saidi äranägemisel.
 • Leht ei vastuta Interneti-ühenduse katkestuste eest, mis on tingitud Kliendile teenusepakkuja süül või Kliendi seadmete rikkest.
 • Rikete korral saidi töös kohustub kasiino need võimalikult kiiresti kõrvaldama.
 • Online kasiino Cirusbet võib teha tehnilisi ja ennetavaid töid ilma Kliendile ette teatamata.
 • Loodusõnnetustest, tehnilistest riketest või kolmandate isikute sekkumisest tingitud vääramatu jõu korral võib sait administratsiooni otsusega panused ja nende tulemused tühistada.

Raha väljavõtmine Kliendi kontolt

 • Raha väljavõtmise tingimused:
  – Kontoomaniku usaldusväärsete passiandmete märkimine
  – Sisse- ja väljamaksed tuleb teha samale pangakaardile või maksesüsteemile. Erinevate konto täiendamise ja raha väljamaksmise meetodite kasutamine Cirusbet kasiinos on vastuvõetamatu.
  – Klient ei rakenda punktis 2.1 nimetatud petturlikke toiminguid.
 • Konto täiendamisel ja raha väljamaksmisel veebikasiino täiendavaid vahendustasusid ei võta.
 • Kasiinokontolt raha väljavõtmiseks saadaolev summa ei tohi ületada $250 päevas. Saate oma mobiiltelefoni saldole välja võtta kuni 120 dollarit. Raha maksmise taotlusi saab koostada järjestikku ja need kantakse kasutaja elektroonilisse rahakotti vastavalt käesolevale lepingule.
 • Kui vahendite väljamaksmine Kliendi määratud viisil ei ole võimalik (tehnilistel põhjustel), võib kasiino raha välja maksta ka muul viisil kui täiendamise teel.
 • Maksimaalne aeg Cirusbet kasiinos Kliendi kontolt raha väljavõtmise taotluse menetlemiseks on kaks panga(töö)päeva. Kui hetkel tehakse objektil tehnilisi töid, on taotluse menetlemise maksimaalne aeg viis päeva.
 • Taotluse Kliendi kontolt raha väljavõtmiseks saab saata 15 minutit pärast mängusessiooni lõppu (viimane pärisraha panus).
 • Kliendi poolt edastatud andmete konfidentsiaalsus on tagatud. Isikuandmeid võib avaldada ainult Vene Föderatsiooni õigusaktidega ettenähtud juhtudel.
 • Kogu teavet käimasolevate kampaaniate, tingimuste ja tingimuste kohta saate helistades klienditoele. Cirusbet Online Casino võib keelduda Kliendil kampaanias osalemast omal äranägemisel.
 •  Klienditoe teenus teavitab ja vastab saidil pakutavate teenustega seotud küsimustele. Lahendamata olukordade või reeglites sätestamata juhtumite korral antakse probleemi lahendamine kaalumiseks üle saidi administratsioonile. Cirusbet administratsioon teavitab klienti oma otsusest e-posti teel.
 • Tugiteenus annab taustainfot ja teavitab klienti administratsiooni otsustest. Vulkaani administratsioon võib teha otsuseid oma äranägemise järgi ja neid mitte kommenteerida.
 • Mänguklubi Cirusbet sait ei saada Kliendi e-postile reklaami iseloomuga teavet. Teave konto oleku kohta edastatakse registreerimisel määratud e-posti aadressile.
 • Suure võidu korral võib Saidi administratsioon avaldada mõned kliendi andmed: nimi, linn, riik. Perekonnanimi, isanimi ja muud andmed ei kuulu avalikustamisele.
 • Konfliktsituatsioonide korral peab klient võtma ühendust saidi administratsiooniga e-posti teel. Sisus on vaja märkida tekkinud olukorra üksikasjad ja märkida sisselogimine, millele konto on registreeritud.
 • Saidi reeglid kiidab heaks selle administratsioon ja need jõustuvad avaldamise hetkest. Online-kasiino Cirusbet on registreeritud ja sellel on Costa Rica mängukomisjoni väljastatud litsents hasartmängude läbiviimiseks.

Koguge kollektsioone ja saage päris raha

Mänguklubi Cirusbet esitleb teie tähelepanu veel ühe uuenduse! Nüüd on teil võimalus koguda kogudes mängu jaoks lisaraha. Kollektsiooni kuuluvad järgmised mänguautomaadid: Winter Games, Sharky, Secret Elixir, Dolphin Pearl Deluxe, Book of Ra Deluxe, Sweet Life, Pharaoh`s Ring, Wasabi-San. Kollektsiooni kogumiseks peab mängija registreerima Cirusbet online kasiinos pärisraha konto, kasutades selle lehe allosas olevat linki ja alustama pärisrahaga mängimist mis tahes mänguautomaadis. Kui kogute kokku kõik ülesanded, et koguda vajalik arv tähemärke, saate automaatselt preemia.

Vaatame lähemalt, mida kõik Cirusbet veebikasiino kollektsioonid sisaldavad.

Talvemängude kollektsioon

Seda kollektsiooni saab koguda mänguautomaadile “Talvemängud”. Kogudes kogu kollektsiooni, saad $22 boonuse.

Mängija peab Cirusbet kasiinos Talvemängude slotikat mängides koguma 10 sümbolist koosneva kollektsiooni. Frosty Teni sümboli saamiseks peate selle slotika võiduliinilt püüdma kolm Frosty Tensi. Sümboli “Olympic Jack” jaoks vajate mänguliinis 4 tungrauda. “Lady’s Curling” on 5 daami rivis, “King’s Scarf” jaoks on vaja ainult kolme mängivat kuningat ja “Playing Clubi” saamiseks – 4 neist klubidest. “Võitja uisud” saadakse, kui kogute mängureas 5 uisu kombinatsiooni, “Kaitsepunktid” – kolm punkti, “Tšempioni manööver” toob teieni 4 samanimelist sümbolit järjest, “Edukas laskumine” – samuti neli mängivat ikooni ja ” Võidutants” – need on taas 4 tantsuikooni.

Sharky kollektsioon

Kollektsiooni saab koguda mänguautomaati “Sharky”, mängides pärisrahaga online kasiinos Cirusbet . Täieliku “Sharky” kollektsiooni eest saate 200 mängupunkti. Punkte saab kulutada poes kauba ostmiseks või pärisraha vastu vahetamiseks.

See kollektsioon koosneb 10 esemest. Lucky Nine sümboli saab hankida, kui kogute sellel slotil, vastavalt kümnenda Salvo, võidureal kolm üheksat kolme kümne eest. “Merehunt” on sinu päralt, kui sul õnnestub mängurivis tabada neli tungraua, “Noble Lady” võtab selle koha sisse vaid siis, kui mängurivi on sattunud viis emandat ja sümboli “Kapten” saate siis, kui kõik viis kuningat rivistuvad. Järgmiseks tuleb saatusliku mõõga sümbol, mis ühineb teiste sümbolitega, kui viis mõõklit järjest sobivad. “Chest of Luck” saab teid, kui teil on õnn koguda viie rinnakorvi kombinatsiooni. “Ustav kaaslane” – need on neli papagoi sümbolit mängureas, ikoon “Jolly Jim” avaneb, kui saate järjest kolm samanimelist sümbolit,

Salajane eliksiiride kollektsioon

Seda kollektsiooni saab koguda mänguautomaati Secret Elixir, mängides Cirusbet kasiinos pärisraha eest. Kogu oma töö eest kollektsiooni kogumisel saate preemiaks 77 dollarit boonusraha.

See kollektsioon koosneb samuti 10 esemest. Kullatud kuninganna, kristallkuninga ja kuldse ässa pildid avanevad kogumisreal, kui teil on õnn püüda kolm ikooni mängureas vastavalt kuningannad, kuningad ja ässad. Pronksgargoyle ja Emerald Gargoyle sümbolid saavad võidupositsioonil 3 pronksist ja 4 smaragdist gargoyle’i. “Hand Owl” lendab teie juurde, kui välja kukub neli öökulli sümbolit. Kui neli ikooni koonduvad reas tüdruku kujutisega, saate sümboli Pretty Servant. “Meistri assistent” ja “Suur alkeemik” avanevad siis, kui kolm meistrit ja kolm alkeemikut saavad kokku. Kollektsiooni krooniv saavutus “Tarklaste kivi” läheb vaid neile, kellel on õnn tabada korraga neli kivipilti järjest.

Cirusbet üksikasjalik ülevaade 4

Dolphin Pearl Deluxe kollektsioon

Mängija saab selle kollektsiooni koguda Dolphin Pearl Deluxe videopesasse. Selle kogumise eest saate 33 dollarit oma pärisraha kontole Cirusbetis.

Ujuv tungraud võtab kollektsioonis oma koha sisse, kui saad kolm tungrauda ühte ritta. Elemendid “Overseas Queen” ja “King of the Deep” avanevad siis, kui välja kukuvad neli kuningannat ja neli kuningat. “Underwater Ace” ja “Seahorse” on võimalik saada viie ässa ja viie hobuse kombinatsiooni kogumisega ühte ritta. “Unikaalse kala”, “Rahakrabi” ja “Stingray to intercept” avamine aitavad teil koonduda nelja kala, krabide ja raidide mängurivi. “Õnne delfiin” avaneb teile, kui kolm delfiini koonduvad järjest. Ja lõpuks, element “Pärl” võtab oma koha, kui ilmuvad neli pärlikooni.

Book of Ra Deluxe kollektsioon

See kollektsioon on kokku pandud raamatusse Book of Ra Deluxe. Selle kogumiseks peate mängima pärisrahaga online kasiinos Cirusbet . Lõpetatud inkasso eest saate 10 dollarit oma pärisraha kontole.

Kollektsioon koosneb 10 elemendist. Ikoonide “Kümme vaarao” ja “Teenlase sümboli” avamiseks tuleb mängurida koguda vastavalt kolm kümmet ja kolm tungraua, “Müsteeriumide preestrinna” avab neli daami järjest “Kuninglik”. Märk” ja “Ässapüramiid” – viis kuningat ja viis ässa. Järgmisena tuleb mängu raskekahurvägi – peate püüdma ühte ritta viis skarabeuse, jumal Ra, vaarao ja seikleja sümbolit, et avada Skarabeuse, Ra sümboli, vaarao sarkofaagi ja Seikleja ikoonid » kollektsioonis . Ja kui teil on õnn tabada mängureas neli raamatu kujutisega ikooni, siis avaneb kollektsiooni “Book of Ra” element.

Sweet Life kollektsioon

Selle kollektsiooni auhinna saamiseks peab mängija mängima mänguautomaati Sweet Life. Kogutud kollektsiooni auhinnaks on 1000 mängupunkti.

Kollektsioon Sweet Life on saadaval hõbetaseme mängijatele ja sisaldab 10 eset. Iga ikoon avaneb, kui viis samanimelist sümbolit satuvad võiduliinile. Sümboleid kutsutakse niidu ristik, suitsumees, nõelas mesilane, taru, karu, tünn Meet, karusnahad, mee kirjad, puidust mesipuu. Ja Sweet Life ikooni saab, kui mängite slotikas 20 boonusmängu.

Vaarao sõrmuste kollektsioon

See kollektsioon on kogutud mänguautomaati Pharaoh`s Ring Collection. Pärast kogu kollektsiooni kogumist saate 100 dollarit oma pärisraha kontole Cirusbetis.

Vaarao sõrmuste kollektsioon on saadaval kuldtaseme mängijatele ja sisaldab 10 eset. Samuti on ikoonide avamiseks vaja viit sümbolit rida. Sümbolid – vaarao kümme, fantoom Jack, labidaemand, õnnekuningas, saatuslik äss, kuninglik skarabeus, Egiptuse kass, vaarao, kuninganna, vaarao sõrmus.

Kollektsioon Wasabi-San

Mängides Cirusbet kasiinos Wasabi-San slotiga, saate selle kollektsiooni koguda. 200-dollariline auhind kantakse teie kontole kohe pärisrahana.

Wasabi-San kollektsioon on saadaval Platinum mängijatele ja sisaldab 10 eset. See avatakse, kui teil on õnne püüda mängujoonel järjest viis järgmistest ikoonidest: lõherullid, krevetisushi, avokaadorull, kaaviari sushi, ümbrikurull, sushimeister, geiša, bonsai, siilkala, vasabi. .

Mänguklubi vulkaani superkollektsioon

Ja lõpuks superkollektsioonid. See kollektsioon on saadaval Ruby tasemel mängijatele ja sisaldab 8 ikoonielementi varasematest kogudest. Kui õnn naeratas sulle ja suutsid avada kõik varasemad kollektsioonid, siis Super Collections avaneb automaatselt ja annab sulle 1000 dollarit sinu mängukontole! See koosneb ikoonidest: Kuldne kompass, Tarkade kivi, Pärl, Ra raamat, Võidu tants, Magus elu, Vaaraosõrmus, Wasabi. Ainult kõige püsivamad mängijad saavad seda kollektsiooni täiendada. Pange tähele, et selle kogumiseks peate Cirusbet online kasiinos palju pärisraha eest mängima või olema väga õnnelik.

Kogumise järeldused

Kokku saab mängija, olles kogunud kõik kollektsioonid, 1432 dollarit pärisrahas ja 1200 mängupunkti. Kogumise raskus seisneb peamiselt vajaduses koguda 4 wild-sümbolit ja 4 hajusümbolit. Kuigi tasub tunnistada, et Vulkaani seadmed võivad sarnaseid mänguolukordi välja anda, kui mängija on kindlas miinuses. Igal juhul ei lähe see raha üleliigseks.

Kuidas Cirusbet esindajaga ühendust võtta

Ettevõtte tegelik aadress ja andmed: Mänguklubi “Volcano” tegevust teostab ettevõte INFOBLADE PLATINUM LIMITED (HE 321136), Agias Elenis, 6, Agios Dometios, 2363, Nicosia, Küpros.

 • Meili tugi: [email protected]
 • Saate kasutada veebivestlust, saata andmevormi ja tellida ettevõtte esindajalt oma telefonile tagasihelistamise.

Otsevestluses tuleb vastust oodata päris kaua. Eriti kui küsimus puudutab tellimust poes.

Määrake ise mängupiirangud

Tänaseks saime teada, et mänguklubi Cirusbet on asunud oma mängijate eest hoolitsemise teele. Seda küll nende endi kasu arvelt. Internetikasiinode juhtkonna hinnangul tuleks pärisraha eest hasartmänge teha vastutustundlikult. Mängijatel palutakse sooritada  ludomania (hasartmängusõltuvus) testi ja määrata isiklikult limiidid, mida mängija saab endale mängule kulutada. Mängijal palutakse vastata järgmistele standardküsimustele:

 • Kas mänguril on võlgu, mis on (ehkki kaudselt) põhjustatud pärisrahaga mängimisest?
 • Kas oli olukord, kus mängija pidi valetama, et varjata mängu raha või varjata hasartmängus kaotamise (võidu) fakti?
 • Kas mänguks planeeritud vahendite kaotamise korral on probleeme mängu jätkamiseks raha või laenu leidmisega?

Makse limiit

Mängijal palutakse iseseisvalt määrata päeva, nädala ja kuu makselimiidid. Ankeedi täidab mängija oma isiklikul kontol. Ta saab sisestada väärtusi vahemikus 10 kuni 500 dollarit päevas, mis on limiidiks Vulkaanis pärisraha eest mängimiseks. Piirangute seadmine takistab teil kulutamast rohkem, kui plaanisite, ja säästate eelarvet tormakate kulutuste eest.

Selle tarkvaraploki kasutuselevõtt toob Cirusbet online kasiino Euroopa tasemele. Võimalus seada vastutustundlikule hasartmängule limiite on üks Euroopa Liidu nõudeid pärisrahaga hasartmänguteenuse osutamisel Internetis. Loodame, et just sellest poliitikast saab kõigi Internetis leiduvate vulkaanide arengu edasine vektor.

Mängijate ülevaated Cirusbet kasiino kohta

Kui soovite postitada oma tagasisidet või kaebust mänguklubi tegevuse kohta, kasutage selle lehe allosas asuvat vormi “Võtke meiega ühendust” või saatke oma e-kiri aadressile [email protected] teemaga “Mängijate tagasiside online kasiino Cirusbet kohta”. Tagasiside postitatakse pärast moderaatori kinnitust.

Cirusbet üksikasjalik ülevaade 5

Mida mängijad ütlevad

Leidsin veebikasiino Cirusbet , kus on samad masinad ja väljamaksed kahe tunniga. Väga rahul.

Mängin suurelt. Püüan teha nii, nagu on kirjutatud teie artiklis raha võitmise kohta vulkaanil. Siiani +2600$. Segadust tekitavad ainult väljamaksete limiidid, kuid VIP-klubi peaks selle probleemi lahendama.

Cirusbet värskendas saiti. Nüüd näete, millised slotid kui palju maksid. Lisasin VIP poodi palju kaupa. Raha saan maksimaalselt päevaga. Ma kasutan qiwit.

Mul on hea meel, et Cirusbet luuakse alati uusi saidipeegleid ja te ei pea kasutama VPN-i ja puhverservereid.

Tehke Cirusbet sissemakseta.

Tegi vana-aastaõhtul suurepärast tööd. Aitäh.

Mulle väga meeldis tegevus lumepallide ja Lenochkaga.

Uusaastaturniiril sai 4. koha. Auhinda arvesse võttes sai ta plussi.

Suurepärane muutus boonusprogrammis. Nüüd tuleb uute mängijate jaoks boonusraha läbi mängida vaid 20 korda.

Proovin katsetada seadmeid vabas režiimis. Ühendust pole. Kuidas valida Cirusbet kasiinos mänguautomaate? Tundub, et seal on boonuseid ja VIP-klubi, kuid ma ei saa ikkagi raha võita. Proovin taset tõsta.

Mis juhtus Lena Berkovaga? Uusaastavideos ei näe ta lihtsalt enda moodi välja. Cirusbetil on aeg ekraani tähte muuta.

Mulle meeldis Cirusbet mängida. Flash mob üheksakümnendatel.

Suurepärane uusaasta reklaam. Arvasin, et kui osaled turniiridel ja uusaastakampaaniatel, siis tuleb välja, et võita on vaja vaid 50% juhtudest.

Nad annavad kogu aeg raha. See on kingituseks 10 dollarit. Sünnipäeva puhul annab Cirusbet kasiino 100 dollarit.

Olen mänginud väga pikka aega. Rahuldatud. Viimasel ajal võetakse raha väga kiiresti välja.

Täiendan mänguklubis Volcano qiwi rahakotiga. päevaga välja võetud. Rahuldatud.

Suurepärane kasiino. Üks parimaid vulkaane minu arust.

Võitis 5 dollarit – võeti välja kümme minutit. Võitis 50 dollarit, võttis kaks päeva välja.

Tohutud boonuspanused. Seadmed nagunii midagi ei anna, aga siin tuleb 55 korda tagasi võita. Ainult siis, kui võitlete edetabelis, aga ma ei usu tema aususse.

Mulle meeldis tugiteenus. Korralikult selgitati, kuidas sissemakset teha ja andis boonuse.

Petta need vulkaanid. Mängige tavalistes kasiinodes, kus on vähemalt võimalus rohkem võita. Saatsin selle saidi administratsioonile suure negatiivse arvustuse – vaatame, kas nad selle avaldavad.

Võitis 500 dollarit. Jõudsin webmoney juurde kolme päevaga. Jätkame lendu.

Pärast diileritega mängimise võimaluse tekkimist mängin ainult seal. Kuigi rahul.

Mulle väga meeldib, et Cirusbet kasiino hakkas bitcoine vastu võtma. Arvestades suurenenud kontrolli Interneti-tehingute üle, on see suurepärane lahendus.

Mulle meeldisid kollektsioonid. Lisage mängule tegevus. Mänguautomaatide mängimine on muutunud palju huvitavamaks.

Viimase paari kuu jooksul on veebiraha ja qiwi kaudu raha väljavõtmine muutunud palju kiiremaks. Viimane korraldus raha maksmiseks valmis 16 tunniga.

Volcano on suurepärane kasiino, kus on palju tutvustusi ja boonuseid.

Täiendasin oma kontot 100 dollariga ja võitsin veel 150 dollarit – nad võtsid selle kahe tunni pärast välja.

Eelised

 • Maksesüsteemid:
 • Sait töötab eranditult vene keeles;
 • Lihtne registreerimisprotseduur;
 • Regulaarsed kampaaniad ja eripakkumised mängijatele;
 • Paljud Venemaal ja Ukrainas populaarsed maksesüsteemid;
 • Volcano peegelsaidi valimine “lennult” ei võimalda teenusepakkujatel saiti blokeerida.
 • Boonused esimese 8 sissemakse eest koos läbimängimisnõuetega 20x-30x boonuse summast.
 • Palju turniire, reitinguid ja üritusi.

Puudused

 • Mõnevõrra üksluine mänguautomaatide sortiment.
 • Väike hulk NetEnti mänguautomaate.
 • Suhteliselt pikk tagasitõmbumine, NetEnti “juur”partnerite taustal.
 • Soovitame kiirete väljamaksetega veebikasiinot Cirusbet.